Vezir2 Metin2 PVP server 2024 mt2 pvp serverler emek

Üyelik Sözleşmesi

DİKKAT! KAYIT OLAN HER OYUNCU BU KURALLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR!!!

1-)Her oyuncu hesap bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür. Bir hesabı sadece hesabın kayıtlı olduğu mail adresinin sahibi kullanabilir(Hesap Paylaşılamaz satılamaz devir edilemez ve ortak kullanılamaz).TugraMt2 takımı kaybedilen veya çalınan eşyaların iadesini yapmayacaktır.Hesap bilgilerinin bir başkası tarafından kullanılması ve bilinmesi tamamiyle sizin hatanızdır.(1.hesap satmaya teşebbüs etmek 2.ortak kullanmak 3.skyp face vb kişilerden dosya almak bunların verdiği linklere tıklamak 4.şahsıların vermiş olduğu sahte sitelere girmek ve bilgilerinizi oradaki panele girmek.5.Hesap satın almak veya teşebbüs etmek, aldığınız hesabı kullanmak.)Bu durum ,oyun sözleşmesinin 1.maddesi hesap bilgilerini gizli tutmamak,sahip çıkmamak ve aşağıda belirtilen ortak hesap kullanımı yada çar alım satım takası suçlarının vuku bulduğu anlamına gelir.Buna istinaden ticket ile başvuru yaptığınızda çalındığını idda ettiğiniz hesap ve karşı tarafın bütün hesapları süresiz kapatılır.Sizede hesap iade edilmez.(Uyarılarımızı dikkate almayıp düşütüğünüz durumdur ve bu sizinde kesinlikle kural ihlali yaptığınız anlamına gelir.)
2-)Eğer bir açık bulup bunu kendinize avantaj sağlamak için kullanırsanız oyun hesabınız cezalandırılır. Bulunan tüm oyun ve programlama açıkları derhal Destek Sistemi kullanılarak oyun takımına iletilmelidir.
3-)Hiç bir oyuncu oyuna ait hiç bir ortamda diğer oyuncuları gerçek hayata yönelik olarak tehdit edemez ve gerçek hayata yönelik eylemlere zorlayamaz. Oyuna yönelik tehditler bu madde kapsamı dışındadır. Herhangi bir oyuncuyu, takım üyesini, TugraMt2 sorumlusunu, yada herhangi bir şekilde oyun servisleri ile ilgili birini bulup ona zarar verileceğine yönelik imalar ve söylemler kesinlikle yasaktır.
4-)TugraMt2 Türkiye sunucularının resmi dili Türkçedir. Oyun Serverları, Forum, resmi IRC kanalları bu kurala dahildir ancak bu kural yalnızca bu alanlarla sınırlı değildir. Sohbette kaba/argo dil kullanımı ve küfür yasaktır. Spam (Sürekli olarak aynı mesajın tekrarlanması), TugraMt2 oyun ve forum linkleri dışındaki linklerin paylaşılması, hile reklamı, hile talebi, yang satış reklamı vs. yasaktır.
5-)Oyun takımının kararları için itiraz ancak Destek Sistemi üzerinden yapılabilir. Destek sistemi üzerinden bir konu ile ilgili tek bir ticket açarak bildirim yapmalısınız. Aynı ticket üzerinden cevap gelmeden tekrar tekrar yazmanız cevap alma sürenizi geciktirmekten başka bir fayda sağlamayacaktır.
6-)Aile değerlerine hakeret/küfür:1AY - 3.ihlal 3 AY.
7-)Küfür/hakaret:1 GÜN ile 7 GÜN.
8-)Oyun yönetici ile tartışmak hakaret etmek:15 GÜN.
9-)Oyun dışı ticaret yapmak:SÜRESİZ(DETAYLI İNCELEME SONUCU BÜTÜN HESAPLARI KAPATILIR).
10-)Hile ve bot Kullanmak:3 Ay - 6 Ay - SÜRESİZ.
11-)Reklam Yapmak:SÜRESİZ.
12-)Uygunsuz isim:SÜRESİZ.
13-)Dini değerlere Bayrağa ve Ataya hakaret etmek:SÜRESİZ.
14-)Siyasi çar ve lonca ismi kullanmak:SÜRESİZ.
15-)Kendini oyun yöneticisi gibi tanıtma:SÜRESİZ.
16-)Kendini oyun yöneticisi yakını olarak gösterme tehdit etmek:SÜRESİZ.
17-)Ahlaksız teklifte bulunma:1 AY.
18-)Çar alım satımı yapmak:SÜRESİZ.
19-)Oyunda Provakatörlük yapmak:SÜRESİZ.
20-)İftira Atmak:7 GÜN.
21-)Ortak çar paylaşımı:SÜRESİZ.
22-)Kasılma bölgesinde kasılan oyuncuya pvp açmak ve saldırmak.3 GÜN.
23-)Hırsızlık yapmaya teşebbüs etmek ve Dolandırıcılık yapmak:SÜRESİZ.
24-)Oyun Yöneticileri bir hesabı yukarıdaki kurallara uysun ya da uymasın geçici yada kalıcı olarak kapatabilirler. Servislerin herhangi birinde (Facebook,Youtube,Forum, IRC, vb) gösterilen uygunsuz davranışların oyun içerisinde verilecek cezalarla sonuçlanabileceğini hesaba katmanız faydalı olacaktır. TugraMt2 takımı olarak 'biz', herhangi bir duyuru veya bildirim yapmadan oyun kurallarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma/ revize etme hakkını saklı tutarız. Genel Kullanım Şartları kuralların üzerindedir ve kurallarla bütün halde uygulanır.
25-)Eğer bir oyuncunun kurallara aykırı hareket ettiğini düşünüyorsanız bunu video kaydı alarak Destek Sistemi üzerinden en geç 2 gün içinde yönetime iletiniz.Aksi halde şikayetiniz işleme konulmayacaktır.Bu yüzden oyundaki sol üst köşedeki tarih göstergesini kapatmayınız!Oyundaki Sağ taraftaki server ismi kesinlikle gözükmelidr.Aksi halde şikayetiniz bu yüzdende işleme konulmayacaktır.TugraMt2 takımı ilgili şikayetinizi inceleyerek, kural ihlali olup olmadığına karar verecek ve gerekiyorsa ceza sisteminde belirtilen yaptırımı uygulayacaktır.
26-)Eğer bir oyun yöneticisinin kurallara aykırı hareket ettiğini düşünüyorsanız bunu ilgili delilleri ile birlikte ticket yoluyla bir üst yönetiye iletebilirsiniz. TugraMt2 ekibi olarak iyi vakit geçirmenizi dileriz!

WIKI SAYFASIDetaylı bilgi için
wiki sayfamıza
göz atabilirsiniz.
#
Karakter adı
Seviye
1
Deneme
1 Lv.